אודות

ברוכים הבאים לחנות המותג Nellis

היי נעים מאוד אנחנו איתי ונלי לפני שאתן קונות ...אתן בטח סקרניות לדעת מי אנחנו.

קצת עלינו

התחלנו לפני 17 שנה בתור דוכן תכשיטים בעיר נתניה שמה הכרנו ונחשפנו לעולם האופנה והתכשיטים של צרפת. ומאז... עברו הרבה שנים וגם אנחנו התקדמנו היום אנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם השמות הכי שווים באופנת תכשיטי כסף בארץ ובצרפת .איך אנחנו עושים את זה? אנחנו והשותפים שלנו פשוט מאוד אוהבים אופנה החל משלב בניית ,שירטוט, בחירת, המודל ועד לשלב הייצור.את התכשיטים שלנו אנו מייצרים בחמישה מפעלי זהב ויהלומים ברחבי העולם כן קראתן נכון! את תכשיטי הכסף שלנו אנו מייצרים במפעלי זהב ויהלומים אנו משלמים אומנם שכר עבודה מאוד יקר אבל..! כשאת תענדי תכשיט שלנו את תענדי את העיצוב הכי נכון של הרגע עם האיכות בסטנדרטים הכי גבוהים שיש(כדי ללמוד עוד על תהליכי הייצור שלנו היכנסי למאמרים). אז עכשיו כשאת יודעת הנה עוד פרטים שיעשו לך קל לקנות .הרכישה באתר שלנו מאובטחת לחלוטין אנו עובדים עם חברת טרנזילה העולמית שהיא חברת הסליקה המובילה בישראל לפי תקן pci level1 ,פרטי האשראי שלך אינם נשמרים במערכת שלנו (כדי ללמוד עוד על פרטי אשראי כנסי לתקנון ).
ואם עדיין לא הישתכנעת ואת רוצה לראות אותנו אל תדאגי אנו קיימים כל יולי אוגוסט אנו פותחים דוכן פופאפ הכי יפה בארץ בשיתוף עם עירית נתניה .בטיילת העיר בכיכר העצמאות. לחנויות שעובדות איתנו בצרפת ולקהל הלקוחות שבאים אלינו מכל הארץ ונשמח מאוד לראת אותך שם!!!
אם זה עדיין לא שיכנע אותך ואת רוצה לשמוע מענה אנושי תמיד תוכלי להתקשר אלינו הפרטים שלנו הם בצור קשר אנו גם זמינים באינסטגרם ובפייסבוק שלנו נשמח לשמוע מכן.

Theme Features

Fast Shipping
High quality
Secure